• Twitter
 • Facebook
 • Google+
 • RSS Feed

14 Şubat 2013

BRIDAL EVENT

9 yorum:
 
Geçtiğimiz hafta Özlem Süer'in hazırladığı muhteşem gelinliğimi teslim almak için yakın dostlarımla Özlem Süer House Nişantaşı'nda küçük bir parti yaptık. Gelinlik teslim partisi gelini mutluluktan uçuran bir etkinlik olmakla birlikte her modaevinde rastlanmayan nadide bir olay. Öncelikle bana tüllerden bir mutluluk yaratan, aylardır uğraşan, her dileğimi ricamı göz önünde bulunduran, her provada yanıbaşımda olan sevgili Özlem Süer'e binlerce kez teşekkür ediyorum. Sonra Zafer Bey, Ayşe Serter ve Nuran Hanım sizleri iyi ki tanımışım diyorum :)

İkramlarla, güzel müzikle ve kozmokliniğin hediye ettiği ürünlerle çok güzel bir akşamüstü geçirdik. O akşam için kendim yaptığım özel gelinlik kurabiyeleri ise oldukça eğlenceliydi. Sizi fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum fakat gelinliği pek göstermeyeceğim :)Elbise - Dress : Bebe
Botlar - Booties : Guess

9 yorum:

 1. Gelinlik yarıdanda olsa süper gözüküyor detaylarını sabırsızlıkla bekliyoruz:)Özellikle kurabiyelere bayıldım pastacılar halt etmiş vala çok profesyonel ;) Bu işede el atmalısın bence :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de paylaşmak için sabırsızlanıyorum :)

   Sil
 2. gelinliğimin gördüğüm kadarı bana yetti. ba-yıl-dım:)

  YanıtlaSil
 3. sen pek göstermesende gelinliğinin ne kadar güzel oldugu o tek kareden bile farkediliyo özellikle sırt kısmına bayıldımm =)

  gizemsilah.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. cok begendım ruya gıbı bır gelınlık Alah mutlu etsın tebrıkler

  YanıtlaSil
 5. yorumun için teşekkür ederim :) gelinlik çok yakışmış, güzel bir etkinlikmiş :)

  YanıtlaSil
 6. gelinliğin azıcık bir kısmııda görünse de tamamı harikadır eminim merakla bekliyorum..

  YanıtlaSil
 7. çok klas bir gelinlik cok beğendim

  YanıtlaSil

Make comment