• Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • RSS Feed

27 Temmuz 2015

FROM ALACATI WITH LOVE

Hiç yorum yok:
 
Yazın ilk tatili için Alaçatı'daydık. 1,5 aylık bebekle tatilin çok zor olduğunu düşünen milyonlarca insan olsa da etrafımızda gayet keyifli zaman geçirdik ve zorlanmadık. Birkaç yıldır her geldiğimizde tercih ettiğimiz Kapari Hotel'de kaldık ve bugün dönüş için ayrılıyoruz. Kahvaltıdan sonra bir Alaçatı ritüeli olarak reçel ve kurabiyelerimizi alacağiz. Bu tatilde de hergün Veli Usta'dan dondurma yedim, litrelerce su içtim, emzirdiğim için hayatımda ilk defa 50 faktör güneş kremi kullandım (Mustela) ve 2 kadeh blush içtim.

Hacimemis'te dolastigimiz bir aksamüstü ise birbirinden güzel kapılar önünde buluveriyorduk kendimizi ve incir ağaçlarının altında. Her eski evin penceresine bakarken bizde bir merak, cumbalarda dantelli perdelerin altından bakan birkaç yaşlı insan.. Ara sokaklara daldıkça yaş ortalaması ve sessizlik artıyor. 

Wearing

Üst - Top, Küpe - Earrings : H&M, Kot şort - Denim Shorts : From Phuket, Eşarp - Scarf, Yüzük - Ring : İpekyol, Sandalet - Sandals : Mango, Çanta - Bag : Vakkorama, Gözlük - Shades : Vogue


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Make comment