• Twitter
 • Facebook
 • Google+
 • RSS Feed

24 Şubat 2012

LIST OF A SHOPAHOLIC

1 yorum:
 İndirim günleri çoğu mağazada hala devam ediyor ve haftasonları o mağazalar çarşı pazar yerine dönüyor. Didiklenmiş kazaklar, raflardan sarkan bluzlar of of inanılmaz sıkılıyorum ve hemen kaçıyorum. Sadece yeni sezon ürünlerin bulunduğu mağazalar ise baharda çiçek açmış gibi, tertemiz ve sakin. Bugün Kanyon'da Harvey Nichols'ı 1,5 saat boyunca gezdim ve neredeyse yeni sezon her parçayı inceledim. Etraf rengarenkti. Yeni sezon bir Christian Louboutin ayakkabı aldım. Zaten indirime giren bir Louboutin de yok şuan :) Mulberry çantaları görünce gözlerim yuvalarından çıkacaktı nerdeyse, böyle hediyelerle gelin bana :)

Bugünlerde Accesorize'dan birkaç yeni takı, pembe bir Toywatch saat, tavus kuşu tüyü renginde Chanel oje ve bir numaralı parfümüm Chanel Coco Mademoiselle, Calzedonia'dan hayat kurtarıcı siyah taytlarımdan bir adet daha ve gri simli soket çorap (bununla ilgili muhteşem kombin planım var) ve D&R'dan bir puzzle aldım.Yarım kalan eski puzzle lara ise selam ediyor, zaten kavuşsaydık aşk olmazdı diyorum ;)

Sales days still continue at most of stores but all the clothes  are so messy that I can not wait long. I have checked all the collections at Harvey Nichols, Kanyon during 1,5 hours. Everywhere was very colourful and bought a new season of Christian Louboutin. There s already no sale for this brand :) I could be crazy when I saw Mulberry bags, come to me with these gifts :)

Nowadays I ve bought necklaces from Accesorizes, pink colour of ToyWatch, peacock's feather colour of Chanel nail polish and my favourite perfume Chanel Coco Mademoiselle, one more life saver black tight from Calzedonie and socket socks (I have an great idea for outfit with this) and a puzzle from D&R. I m sending my loves to unfinished old puzzles and I say it could not be real love if we were together ;)


 İnternetten sipariş verdim çabuk gelsinnn =)
I ve placed order from internet and want to have it immeaditely =)

1 yorum:

 1. Hellο, itѕ good post геgarding media print, wе аll underѕtand mеdiа is
  a fantastic sοurce of informatiοn.

  My blog :: Emails
  Review my page ;

  YanıtlaSil

Make comment