• Twitter
 • Facebook
 • Google+
 • RSS Feed

13 Aralık 2012

REVOLUTION

2 yorum:
 
Cnbc'de başlayan yeni bir dizi, beni Lost'tan sonra en etkileyen dizilerden biri. Zaten yönetmenlerinden birinin (J.J.Abrams) ve bazı oyuncularının aynı olması biraz daha cazibe katıyor.
 
Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution, aynı zamanda aile olmanın anlamını da sorguluyor.

15 yıl önce elektrikle çalışan bütün aletlerin birdenbire durmasıyla başlayan kaotik ortamda sağ kalmayı başaran babası ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamını sürdürürken kendini hiç beklemediği olayların içinde buluyor. Erkek kardeşi Danny milis kuvvetleri tarafından kaçırılıyor. Babası, Charlie’den uzun zamandır görüşmediği eski bir asker olan amcası Miles’ı bulmasını ve kardeşini kurtarmasını istiyor. Birkaç arkadaşıyla yola koyulan Charlie önce amcasını buluyor, onu ikna etmeyi başardıktan sonra kardeşini kurtarmak üzere yola koyuluyor.
 
Herkese şiddetle tavsiye ediyorum !
 
New TV Series of Revolution has just started on CNBC and it s most impresive series after Lost for me. Its  director (J.J.Abrams) and some players are already same like on Lost...
 
Our entire way of life depends on electricity. So what would happen if it just stopped working? Well, one day, like a switch turned off, the world is suddenly thrust back into the dark ages. Planes fall from the sky, hospitals shut down, and communication is impossible. And without any modern technology, who can tell us why? Now, 15 years later, life is back to what it once was long before the industrial revolution: families living in quiet cul-de-sacs, and when the sun goes down lanterns and candles are lit. Life is slower and sweeter. Or is it? On the fringes of small farming communities, danger lurks. And a young woman's life is dramatically changed when a local militia arrives and kills her father, who mysteriously - and unbeknownst to her - had something to do with the blackout. This brutal encounter sets her and two unlikely companions off on a daring coming-of-age journey to find answers about the past in the hopes of reclaiming the future.
 
I intensely advice you to watch it !
 
Ve aşık olunası fenomen olmaya aday karakterler :)
Candidate characters to be phenomenon 
 
Tracy Spiridakos as Charlie Matheson
 

 
David Lyons as General Monroe 
 
Billy Burke as Miles 
 
JD Pardo as Nate  
 
Giancarlo Esposito as Lt. Neville
 
 

2 yorum:

 1. bu dizinin metnini çok duydum bende başlıcam sanırım berenin yeni dizisi buymuş ama yerli ne kadar iyi olur bilmiyorum ayy yok başlayım bari :))
  teşekkürler paylaşım için canım
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. bu diziyi ben bu ay başında izlemeye başladım şimdi 1.sezon bitti devamını hevesle bekliyorum. 1 kere oturup 2-3 bölüm aynı anda izlediğim tek film gerçekten güzel. tavsiye ederim.

  YanıtlaSil

Make comment