• Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • RSS Feed

23 Ocak 2012

BEAT THE MONDAY

 


Biri pazartesi sendromu mu dedi ? Pazar gecesinden itibaren konuşulmaya başlanan bu daraltıcı mevzuyu sosyal ortamlarda o kadar sık görüyoruz ki kendimizi sendromlu zannediyoruz, öyle birşey yok. Daha hafta sonu bitmeden kasvet çöküyor, karalar bağlıyoruz. Bugün sendromu unutalım, yaptığımız işi sevelim, çalışırken coşkulu müzikler dinleyelim, gelecek yazı baharı düşleyelim... Bugün benim için cuma olmasa da gayet hafta ortası tadında bir pazartesi, çünkü çok güzel bir hafta sonu geçirdim ve bunu da tadında bırakmak gerekir ki sonraki hafta sonları için heyecanlanalım. 

Dosyalarımı özledim, notebookumun tuşlarına basmayı özledim, buradaki arkadaşlarımı özledim, sabah bergamotlu yeşil çay içmeyi özledim vs. hava soğuk ama olsun hep sıcak olsa ondan da şikayet ederdik, sevmek güzel, aşk güzel, sürprizler güzel, bir köpeğe sahip olmak güzel, bazen saçma şeyler güzel, kısacası yaşamak güzel..

Pazartesi şarkım size armağan olsun. Aşkı bulanlara...

Someone said monday syndrome ? We have started to see this case on social sites a lot that we suppose we are a syndromic. We feel depressed beginning from sunday afternoon. Forget syndrome today, love the job you do, listen rapturous songs while working, imagine coming spring and summer... Maybe today is not friday but a day like a middle of week cause I had georgeus weekend and it s better to wait next weekends and be excited.

I missed my files, missed pushing the buttons of my nb, missed the collegues, missed drinking green tea etc. The weather is very cold outside but wecould complain if the weather was hot all time, nice to love, nice to get surprises, nice to have a dog, nice to say abused things sometimes, shortly nice to live..

Monday song is my gift to you. To whom found Love ♥